LEGENDÁK

Név:
Sportág:
Eredmény:
Év: -
Helyszin:
Név Sportág Eredmény Év Helyszín
Solti László Kajak-kenu Európa bajnokság 1. hely 2017 Ponte de Lima
Solti László Kajak-kenu Világbajnokság 2. hely 2017 Pietermaritzburg
Szatmári András Vívás Világbajnokság 1. hely 2017 Lipcse
Szatmári András Vívás Világbajnokság 2. hely 2017 Lipcse
Szilágyi Áron Vívás Világbajnokság 2. hely 2017 Lipcse
Szilágyi Áron Vívás Európa bajnokság 2. hely 2017 Tbiliszi
Takács Tamara Kajak-kenu Világbajnokság 1. hely 2017 Racice
Takács Tamara Kajak-kenu Európa bajnokság 1. hely 2017 Plovdiv
Vad Ninetta Kajak-kenu Világbajnokság 1. hely 2017 Racice
Vad Ninetta Kajak-kenu Európa bajnokság 1. hely 2017 Plovdiv
Hosszú Katinka Úszás Olimpia 1. hely 2016 Rio de Janeiro
Hosszú Katinka Úszás Olimpia 2. hely 2016 Rio de Janeiro
Hosszú Katinka Úszás Európa bajnokság 2. hely 2016 London
Iliász Nikolász Vívás Világbajnokság 2. hely 2016 Rio de Janeiro
Pap Bianka Úszás Európa bajnokság 1. hely 2016 Madeira
Pap Bianka Úszás Olimpia 2. hely 2016 Rio de Janeiro
Pap Bianka Úszás Olimpia 3. hely 2016 Rio de Janeiro
Pap Bianka Úszás Európa bajnokság 2. hely 2016 Madeira
Szász Emese Vívás Olimpia 1. hely 2016 Rio de Janeiro
Szatmári András Vívás Világbajnokság 2. hely 2016 Rio de Janeiro
Szatmári Petra Ökölvívás Európa bajnokság 2. hely 2016 Szófia
Szilágyi Áron Vívás Olimpia 1. hely 2016 Rio de Janeiro
Szilágyi Áron Vívás Világbajnokság 2. hely 2016 Rio de Janeiro
Takács Tamara Kajak-kenu Európa bajnokság 2. hely 2016 Moszkva
Tóth Tamás Úszás Olimpia 1. hely 2016 Rio de Janeiro
Tóth Tamás Úszás Olimpia 3. hely 2016 Rio de Janeiro
Tóth Tamás Úszás Európa bajnokság 2. hely 2016 Madeira
Hosszú Katinka Úszás Világbajnokság 3. hely 2015 Kazany
Hosszú Katinka Úszás Európa bajnokság 2. hely 2015 Netánja
Kulifai Tamás Kajak-kenu Világbajnokság 2. hely 2015 Milánó
Pauman Dániel Kajak-kenu Világbajnokság 2. hely 2015 Milánó
Szilágyi Áron Vívás Európa bajnokság 1. hely 2015 Montreux
Hosszú Katinka Úszás Világbajnokság 2. hely 2014 Doha
Hosszú Katinka Úszás Világbajnokság 3. hely 2014 Doha
Hosszú Katinka Úszás Európa bajnokság 2. hely 2014 Berlin
Kulifai Tamás Kajak-kenu Világbajnokság 3. hely 2014 Moszkva
Pauman Dániel Kajak-kenu Világbajnokság 3. hely 2014 Moszkva
Szatmári András Vívás Világbajnokság 3. hely 2014 Kazany
Szilágyi Áron Vívás Világbajnokság 3. hely 2014 Kazany
Tóth Dávid Kajak-kenu Világbajnokság 3. hely 2014 Moszkva
Tóth Tamás Úszás Európa bajnokság 2. hely 2014 Eindhoven
Barka Emese Birkózás Világbajnokság 3. hely 2013 Budapest
Hárai Balázs Vízilabda Világbajnokság 1. hely 2013 Barcelona
Hosszú Katinka Úszás Világbajnokság 1. hely 2013 Barcelona
Hosszú Katinka Úszás Világbajnokság 3. hely 2013 Barcelona
Iliász Nikolász Vívás Európa bajnokság 2. hely 2013 Zágráb
Nagy Viktor Vízilabda Világbajnokság 1. hely 2013 Barcelona
Sastin Marianna Birkózás Világbajnokság 1. hely 2013 Budapest
Szász Emese Vívás Világbajnokság 3. hely 2013 Budapest
Szilágyi Áron Vívás Világbajnokság 3. hely 2013 Budapest
Szilágyi Áron Vívás Európa bajnokság 2. hely 2013 Zágráb
Vámos Márton Vízilabda Világbajnokság 1. hely 2013 Barcelona
Szilágyi Áron Vívás Olimpia 1. hely 2012 London
Sastin Marianna Birkózás Világbajnokság 2. hely 2011 Isztambul
Bacskai Balázs Ökölvívás Európa bajnokság 1. hely 2010 Moszkva
Hosszú Katinka Úszás Európa bajnokság 1. hely 2010 Budapest
Szász Emese Vívás Világbajnokság 2. hely 2010 Párizs
Hosszú Katinka Úszás Világbajnokság 1. hely 2009 Róma
Iliász Nikolász Vívás Világbajnokság 3. hely 2009 Antaly
Szilágyi Áron Vívás Világbajnokság 3. hely 2009 Antalya
Hosnyánszky Norbert Vízilabda Olimpia 1. hely 2008 Peking
Kis Gábor Vízilabda Olimpia 1. hely 2008 Peking
Varga Dániel Vízilabda Olimpia 1. hely 2008 Peking
Varga Dénes Vízilabda Olimpia 1. hely 2008 Peking
Nagy Viktor Vívás Világbajnokság 2. hely 2007 Melbourne
Nemcsik Zsolt Vívás Világbajnokság 1. hely 2007 Szentpétervár
Szilágyi Áron Vívás Világbajnokság 1. hely 2007 Szentpétervár
Varga Dániel Vízilabda Világbajnokság 2. hely 2007 Melbourne
Varga Dénes Vízilabda Világbajnokság 2. hely 2007 Melbourne
Hosnyánszky Norbert Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 2006 Belgrád
Lengyel Balázs Vívás Európa bajnokság 2. hely 2006 Izmir
Nemcsik Zsolt Vívás Világbajnokság 2. hely 2006 Torinó
Nemcsik Zsolt Vívás Európa bajnokság 2. hely 2006 Izmir
Steinmetz Ádám Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 2006 Belgrád
Varga Dániel Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 2006 Belgrád
Varga Dénes Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 2006 Belgrád
Deák Bárdos Mihály Birkózás Világbajnokság 2. hely 2005 Budapest
Nemcsik Zsolt Vívás Európa bajnokság 2. hely 2005 Zalaegerszeg
Steinmetz Ádám Vízilabda Világbajnokság 2. hely 2005 Montreál
Varga Dániel Vízilabda Világbajnokság 2. hely 2005 Montreál
Virág Lajos Birkózás Világbajnokság 2. hely 2005 Budapest
Kásás Tamás Vízilabda Olimpia 1. hely 2004 Athén
Madaras Norbert Vízilabda Olimpia 1. hely 2004 Athén
Nemcsik Zsolt Vívás Olimpia 2. hely 2004 Athén
Steinmetz Ádám Vízilabda Olimpia 1. hely 2004 Athén
Steinmetz Barnabás Vízilabda Olimpia 1. hely 2004 Athén
Varga Tamás Vízilabda Olimpia 1. hely 2004 Athén
Deák Bárdos Mihály Birkózás Európa bajnokság 2. hely 2003 Belgrád
Juhász Attila Vívás Európa bajnokság 2. hely 2003 Bourges
Kásás Tamás Vízilabda Világbajnokság 1. hely 2003 Barcelona
Lengyel Balázs Vívás Világbajnokság 2. hely 2003 Havanna
Madaras Norbert Vízilabda Világbajnokság 1. hely 2003 Barcelona
Steinmetz Barnabás Vízilabda Világbajnokság 1. hely 2003 Barcelona
Varga Tamás Vízilabda Világbajnokság 1. hely 2003 Barcelona
Varga II. Zsolt Vízilabda Világbajnokság 1. hely 2003 Barcelona
Balzsay Károly Ökölvívás Európa bajnokság 2. hely 2002 Perm
Deák Bárdos Mihály Atlétika Európa bajnokság 2. hely 2002 Seinäjoki
Deák Bárdos Mihály Birkózás Európa bajnokság 1. hely 2001 Isztambul
Kismóni János Birkózás Európa bajnokság 2. hely 2001 Arnhem
Lengyel Balázs Vívás Világbajnokság 2. hely 2001 Nimes
Erdei Zsolt Ökölvívás Európa bajnokság 1. hely 2000 Tampere
Erdei Zsolt Ökölvívás Olimpia 3. hely 2000 Sydney
Kántor Anikó Kézilabda Olimpia 2. hely 2000 Sydney
Vári Attila Vízilabda Olimpia 1. hely 2000 Sydney
Vári Attila Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1999 Firenze
Erdei Zsolt Ökölvívás Európa bajnokság 1. hely 1998 Minszk
Ferjancsik Domonkos Vívás Világbajnokság 1. hely 1998 La Chaux-de-Fonds
Kismóni János Birkózás Világbajnokság 2. hely 1998 Gavle
Lakatos Pál Ökölvívás Európa bajnokság 3. hely 1998 Minszk
Nemcsik Zsolt Vívás Világbajnokság 1. hely 1998 La Chaux-de-Fonds
Tóth Frank Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1998 Perth
Vári Attila Birkózás Világbajnokság 2. hely 1998 Perth
Ferjancsik Domonkos Vívás Világbajnokság 3. hely 1997 Fokváros
Földényi Annamária Tenisz Európa bajnokság 3. hely 1997 Barcelona
Kósz Zoltán Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1997 Sevilla
Kovács István Ökölvívás Világbajnokság 1. hely 1997 Budapest
Mandula Petra Tenisz Európa bajnokság 3. hely 1997 Barcelona
Pákay Edit Tenisz Európa bajnokság 3. hely 1997 Barcelona
Tóth Frank Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1997 Sevilla
Vári Attila Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1997 Sevilla
Erdős Éva Kézilabda Olimpia 3. hely 1996 Atlanta
Kántor Anikó Kézilabda Olimpia 3. hely 1996 Atlanta
Kovács István Ökölvívás Olimpia 1. hely 1996 Atlanta
Kovács István Ökölvívás Olimpia 1. hely 1996 Atlanta
Kovács István Ökölvívás Európa bajnokság 1. hely 1996 Vejle
Erdős Éva Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1995 Budapest-Bécs
Kántor Anikó Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1995 Budapest-Bécs
Kósz Zoltán Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1995 Bécs
Tóth Frank Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1995 Bécs
Varga Tamás Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1995 Bécs
Kovács István Ökölvívás Európa bajnokság 3. hely 1993 Bursa
Lakatos Pál Ökölvívás Európa bajnokság 2. hely 1993 Bursa
Tóth Frank Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1993 Sheffield
Tóth László Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1993 Sheffield
Béres Zoltán Ökölvívás Olimpia 3. hely 1992 Barcelona
Bujdosó Imre Vívás Olimpia 1. hely 1992 Barcelona
Bujdosó Imre Vívás Olimpia 2. hely 1992 Barcelona
Kovács István Ökölvívás Olimpia 3. hely 1992 Barcelona
Bujdosó Imre Vívás Világbajnokság 1. hely 1991 Budapest
Bujdosó Imre Vívás Európa bajnokság 1. hely 1991 Bécs
Dancsa Katalin Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1991 Athén
Faragó József Birkózás Európa bajnokság 1. hely 1991 Aschaffenburg
Gruber Laura Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1991 Athén
Kovács István Ökölvívás Világbajnokság 1. hely 1991 Sydney
Kovács István Ökölvívás Európa bajnokság 1. hely 1991 Göteborg
Kun Csaba Vívás Európa bajnokság 1. hely 1991 Bécs
Lakatos Pál Ökölvívás Európa bajnokság 3. hely 1991 Göteborg
Mészáros Csaba Vízilabda Világbajnokság 3. hely 1991 Perth
Nemes Gábor Vízilabda Világbajnokság 3. hely 1991 Perth
Petőváry Zsolt Kajak-kenu Világbajnokság 3. hely 1991 Perth
Tóth Frank Vízilabda Világbajnokság 3. hely 1991 Perth
Bujdosó Imre Vívás Világbajnokság 2. hely 1990 Lyon
Faragó József Birkózás Európa bajnokság 3. hely 1990 Poznan
Dancsa Katalin Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1989 Bonn
Szuromi József Birkózás Európa bajnokság 2. hely 1989 Oulu
Bujdosó Imre Vívás Olimpia 1. hely 1988 Szöul
Gedővári Imre Vívás Olimpia 1. hely 1988 Szöul
Szalma László Atlétika Európa bajnokság 2. hely 1988 Budapest
Dancsa Katalin Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1987 Strasbourg
Gallov Gabriella Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1987 Strasbourg
Kiss Dorottya Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1987 Strasbourg
Schillingné Ernst Ágnes Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1987 Strasbourg
Keszthelyiné Schäffer Zsuzsa Vízilabda Világbajnokság 3. hely 1986 Madrid
Dancsa Katalin Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1985 Oslo
Dr. Balláné Győrffy Katalin Vívás Világbajnokság 2. hely 1985 Barcelona
Gallov Gabriella Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1985 Oslo
Keszthelyiné Schäffer Zsuzsa Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1985 Oslo
Orbán Gabriella Tenisz Európa bajnokság 2. hely 1985 Oslo
Szalma László Atlétika Európa bajnokság 2. hely 1985 Athén
Szedlmayer Ildikó Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1985 Oslo
Várkonyi Gabriella Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1985 Oslo
Bardi Gyöngyi Röplabda Európa bajnokság 3. hely 1983 Rostock
Dr. Balláné Győrffy Katalin Vívás Világbajnokság 3. hely 1983 Bécs
Dr. Budavári Imre Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1983 Róma
Dr. Csapó Gábor Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1983 Róma
Fagyas Katalin Tenisz Európa bajnokság 2. hely 1983 Jurmala
Kenéz György Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1983 Róma
Kuncz László Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1983 Róma
Szalma László Atlétika Európa bajnokság 1. hely 1983 Budapest
Szűcs Éva Röplabda Európa bajnokság 3. hely 1983 Rostock
Angyal Éva Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Budapest
Barna Ildikó Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Budapest
Dr. Budavári Imre Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Guayaquil
Dr. Csapó Gábor Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Guayaquil
Fehérné Gombai Katalin Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Budapest
Gelley István Vívás Világbajnokság 3. hely 1982 Róma
Gerevich Pál Vívás Világbajnokság 1. hely 1982 Róma
Gódorné Nagy Mariann Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Budapest
Kenéz György Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Guayaquil
Krámer Aladárné Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Budapest
Őriné Győrvári Györgyi Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Budapest
Rácz Mariann Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Budapest
Sterbinszky Amália Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Budapest
Vadász Józsefné Kézilabda Világbajnokság 2. hely 1982 Budapest
Bánhegyiné Radó Lucia Röplabda Európa bajnokság 3. hely 1981 Szófia
Bardi Gyöngyi Röplabda Európa bajnokság 3. hely 1981 Szófia
Fagyas Katalin Tenisz Európa bajnokság 3. hely 1981 Athén
Gerevich Pál Vívás Világbajnokság 1. hely 1981 Clermont-Ferrand
Kenéz György Vízilabda Európa bajnokság 3. hely 1981 Split
Szabó Zsuzsa Röplabda Európa bajnokság 3. hely 1981 Szófia
Szűcs Éva Röplabda Európa bajnokság 3. hely 1981 Szófia
Dr. Csapó Gábor Vízilabda Olimpia 3. hely 1980 Moszkva
Fagyas Katalin Tenisz Európa bajnokság 3. hely 1980 Belgrád
Faragó Tamás Vízilabda Olimpia 3. hely 1980 Moszkva
Farkas József Birkózás Európa bajnokság 3. hely 1980 Prievidza
Hammang Ferenc Vívás Olimpia 3. hely 1980 Moszkva
Pém László Ökölvívás Európa bajnokság 3. hely 1979 Köln
Angyal Éva Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1978 Pozsony
Dr. Csapó Gábor Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1978 Nyugat-Berlin
Faragó Tamás Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1978 Nyugat-Berlin
Farkas József Birkózás Európa bajnokság 3. hely 1978 Oslo
Hammang Ferenc Vívás Világbajnokság 1. hely 1978 Hamburg
Ihászné Hajós Mária Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1978 Pozsony
Kenéz György Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1978 Nyugat-Berlin
Mihálykáné Samus Ilona Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1978 Pozsony
Őriné Győrvári Györgyi Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1978 Pozsony
Sterbinszky Amália Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1978 Pozsony
Szalma László Atlétika Európa bajnokság 1. hely 1978 Milánó
Vadász Józsefné Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1978 Pozsony
Dr. Csapó Gábor Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1977 Jönköping
Faragó Tamás Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1977 Jönköping
Hammang Ferenc Vívás Világbajnokság 3. hely 1977 Buenos Aires
Kenéz György Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1977 Jönköping
Kovács Tamás Vívás Világbajnokság 3. hely 1977 Buenos Aires
Marót Péter Vívás Világbajnokság 3. hely 1977 Buenos Aires
Szabó Éva Tenisz Európa bajnokság 3. hely 1977 Maribor
Szalma László Atlétika Európa bajnokság 3. hely 1977 San Sebastian
Angyal Éva Kézilabda Olimpia 3. hely 1976 Montreal
Bujdosó Ágota Kézilabda Olimpia 3. hely 1976 Montreal
Csík Jánosné Horváth Klára Kézilabda Olimpia 3. hely 1976 Montreal
Dr. Csapó Gábor Vízilabda Olimpia 1. hely 1976 Montreal
Dr. Hegedűs Csaba Birkózás Európa bajnokság 1. hely 1976 Leningrád
Faragó Tamás Vízilabda Olimpia 1. hely 1976 Montreál
Farkas József Birkózás Európa bajnokság 2. hely 1976 Leningrád
Kenéz György Vízilabda Olimpia 1. hely 1976 Montreál
Németh Miklós Atlétika Olimpia 1. hely 1976 Montreál
Sterbinszky Amália Kézilabda Olimpia 3. hely 1976 Montreal
Szabó Éva Tenisz Európa bajnokság 2. hely 1976 Prerov
Vadász Józsefné Kézilabda Olimpia 3. hely 1976 Montreal
Angyal Éva Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1975 Kijev
Bujdosó Ágota Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1975 Kijev
Csík Jánosné Horváth Klára Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1975 Kijev
Dr. Csapó Gábor Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1975 Cali
Faragó Tamás Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1975 Cali
Farkas József Birkózás Európa bajnokság 3. hely 1975 Ludwigschafen
Gedó György Ökölvívás Európa bajnokság 3. hely 1975 Katowice
Görgényi István Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1975 Cali
Hammang Ferenc Vívás Világbajnokság 2. hely 1975 Budapest
Kovács Tamás Vívás Világbajnokság 2. hely 1975 Budapest
Marót Péter Vívás Világbajnokság 2. hely 1975 Budapest
Marót Péter Vívás Világbajnokság 3. hely 1975 Budapest
Mihálykáné Samus Ilona Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1975 Kijev
Sterbinszky Amália Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1975 Kijev
Szabó Éva Tenisz Európa bajnokság 2. hely 1975 Bécs
Taróczy Balázs Tenisz Európa bajnokság 2. hely 1975 Bécs
Toma Mihály Birkózás Világbajnokság 3. hely 1975 Minszk
Vadász Józsefné Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1975 Kijev
Dr. Csapó Gábor Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1974 Bécs
Dr. Hegedűs Csaba Birkózás Európa bajnokság 1. hely 1974 Bursa
Faragó Tamás Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1974 Bécs
Görgényi István Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1974 Bécs
Kovács Attila Vívás Világbajnokság 3. hely 1974 Grenoble
Kovács Tamás Vívás Világbajnokság 3. hely 1974 Grenoble
Marót Péter Vívás Világbajnokság 3. hely 1974 Grenoble
Szabó Éva Tenisz Európa bajnokság 3. hely 1974 Wroclaw
Taróczy Balázs Tenisz Európa bajnokság 1. hely 1974 Wroclaw
Tóthné Medveczky Krisztina Torna Világbajnokság 3. hely 1974 Várna
Dr. Csapó Gábor Vízilabda Világbajnokság 1. hely 1973 Belgrád
Faragó Tamás Vízilabda Világbajnokság 1. hely 1973 Belgrád
Görgényi István Vízilabda Világbajnokság 1. hely 1973 Belgrád
Hammang Ferenc Vívás Világbajnokság 1. hely 1973 Göteborg
Kovács Attila Vívás Világbajnokság 1. hely 1973 Göteborg
Kovács Tamás Vívás Világbajnokság 1. hely 1973 Göteborg
Marót Péter Vívás Világbajnokság 1. hely 1973 Göteborg
Szabó Éva Tenisz Európa bajnokság 3. hely 1973 Pescara
Szabó Éva Tenisz Európa bajnokság 2. hely 1973 Pescara
Taróczy Balázs Tenisz Európa bajnokság 2. hely 1973 Pescara
Bajkó Károly Birkózás Olimpia 3. hely 1972 München
Benedekné Békési Ilona Torna Olimpia 3. hely 1972 München
Dr. Hegedűs Csaba Birkózás Olimpia 1. hely 1972 München
Faragó Tamás Vízilabda Olimpia 2. hely 1972 München
Gedó György Ökölvívás Olimpia 1. hely 1972 München
Görgényi István Vízilabda Olimpia 2. hely 1972 München
Kovács Tamás Vívás Olimpia 3. hely 1972 München
Marót Péter Vívás Olimpia 2. hely 1972 München
Marót Péter Vívás Olimpia 3. hely 1972 München
Szabó Éva Tenisz Európa bajnokság 3. hely 1972 Budapest
Tóthné Medveczky Krisztina Torna Olimpia 3. hely 1972 München
Várady Béla Labdarúgás Olimpia 2. hely 1972 München
Vidáts Csaba Labdarúgás Olimpia 2. hely 1972 München
Balogh Györgyi Atlétika Európa bajnokság 2. hely 1971 Helsinki
Bujdosó Ágota Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1971 Rotterdam
Csík Jánosné Horváth Klára Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1971 Rotterdam
Doncsecz József Birkózás Világbajnokság 3. hely 1971 Szófia
Dr. Hegedűs Csaba Birkózás Világbajnokság 1. hely 1971 Szófia
Fleck Ottóné Babos Ágnes Kézilabda Világbajnokság 3. hely 1971 Rotterdam
Gedó György Ökölvívás Európa bajnokság 1. hely 1971 Madrid
Kovács Tamás Vívás Világbajnokság 2. hely 1971 Bécs
Marót Péter Vívás Világbajnokság 2. hely 1971 Bécs
Meszéna Miklós Vívás Világbajnokság 2. hely 1971 Bécs
Bajkó Károly Birkózás Európa bajnokság 2. hely 1970 Berlin
Faragó Tamás Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1970 Barcelona
Görgényi István Vízilabda Európa bajnokság 2. hely 1970 Barcelona
Kovács Tamás Vívás Világbajnokság 2. hely 1970 Ankara
Marót Péter Vívás Világbajnokság 2. hely 1970 Ankara
Meszéna Miklós Vívás Világbajnokság 2. hely 1970 Ankara
Szabó Éva Tenisz Európa bajnokság 3. hely 1970 Szófia
Bajkó Károly Birkózás Európa bajnokság 2. hely 1969 Szófia
Gedó György Ökölvívás Európa bajnokság 1. hely 1969 Bukarest
Kovács Tamás Vívás Világbajnokság 3. hely 1969 Havanna
Meszéna Miklós Vívás Világbajnokság 3. hely 1969 Havanna
Bajkó Károly Birkózás Olimpia 3. hely 1968 Mexikóváros
Bajkó Károly Birkózás Európa bajnokság 2. hely 1968 Skopje
Kovács Tamás Vívás Olimpia 3. hely 1968 Mexikóváros
Kozma István Birkózás Olimpia 1. hely 1968 Mexikó
Kozma István Birkózás Európa bajnokság 2. hely 1968 Västeras
Menczel Iván Labdarúgás Olimpia 1. hely 1968 Mexikó
Meszéna Miklós Vívás Olimpia 3. hely 1968 Mexikóváros
Bajkó Károly Birkózás Európa bajnokság 3. hely 1967 Isztambul
Dávidné Fekete Mária Evezés Európa bajnokság 2. hely 1967 Vichy
Harangvölgyiné Komornik Margit Evezés Európa bajnokság 2. hely 1967 Vichy
Kovács Attila Vívás Világbajnokság 2. hely 1967 Montreal
Kovács Tamás Vívás Világbajnokság 2. hely 1967 Montreal
Kozma István Birkózás Világbajnokság 1. hely 1967 Bukarest
Kozma István Birkózás Európa bajnokság 1. hely 1967 Minszk
Meszéna Miklós Vívás Világbajnokság 2. hely 1967 Montreal
Tordayné Szappanos Zsuzsa Evezés Európa bajnokság 2. hely 1967 Vichy
Kovács Attila Vívás Világbajnokság 1. hely 1966 Moszkva
Kozma István Birkózás Világbajnokság 1. hely 1966 Toledo
Kozma István Birkózás Európa bajnokság 2. hely 1966 Essen
Meszéna Miklós Vívás Világbajnokság 1. hely 1966 Moszkva
Dávidné Fekete Mária Evezés Európa bajnokság 1. hely 1965 Duisburg
Harangvölgyiné Komornik Margit Evezés Európa bajnokság 1. hely 1965 Duisburg
Kozma István Birkózás Világbajnokság 2. hely 1965 Tampere
Meszéna Miklós Vívás Világbajnokság 2. hely 1965 Párizs
Tordayné Szappanos Zsuzsa Evezés Európa bajnokság 1. hely 1965 Duisburg
Farkas János Labdarúgás Európa bajnokság 3. hely 1964 Spanyolország
Farkas János Labdarúgás Olimpia 3. hely 1964 Tokió
Ihász Kálmán Labdarúgás Olimpia 1. hely 1964 Tokió
Ihász Kálmán Labdarúgás Európa bajnokság 3. hely 1964 Spanyolország
Kozma István Birkózás Olimpia 1. hely 1964 Tokió
Mészöly Kálmán Labdarúgás Európa bajnokság 3. hely 1964 Spanyolország
Nemere Zoltán Vívás Olimpia 1. hely 1964 Tokió
Rudasné Antal Márta Atlétika Olimpia 2. hely 1964 Tokio
Sárosi László Labdarúgás Európa bajnokság 3. hely 1964 Spanyolország
Szentmihályi Antal Labdarúgás Olimpia 1. hely 1964 Tokió
Szentmihályi Antal Labdarúgás Európa bajnokság 3. hely 1964 Spanyolország
Dávidné Fekete Mária Evezés Európa bajnokság 3. hely 1963 Moszkva
Farkas József Röplabda Európa bajnokság 3. hely 1963 Románia
Harangvölgyiné Komornik Margit Evezés Európa bajnokság 3. hely 1963 Moszkva
Kovács Attila Vívás Világbajnokság 3. hely 1963 Gdansk
Mendelényi Tamás Vívás Világbajnokság 3. hely 1963 Gdansk
Meszéna Miklós Vívás Világbajnokság 3. hely 1963 Gdansk
Prouza Ottó Röplabda Európa bajnokság 2. hely 1963 Románia
Raskó Józsefné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1963 Moszkva
Szendey Katalin Evezés Európa bajnokság 3. hely 1963 Moszkva
Tordayné Szappanos Zsuzsa Evezés Európa bajnokság 3. hely 1963 Moszkva
Kozma István Birkózás Világbajnokság 1. hely 1962 Toledo
Markovits Kálmán Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1962 Lipcse
Mendelényi Tamás Vívás Világbajnokság 2. hely 1962 Buenos Aires
Meszéna Miklós Vívás Világbajnokság 2. hely 1962 Buenos Aires
Delneky Gábor Vívás Világbajnokság 3. hely 1961 Torinó
Kozma István Birkózás Világbajnokság 3. hely 1961 Yokohama
Mendelényi Tamás Vívás Világbajnokság 3. hely 1961 Torinó
Meszéna Miklós Vívás Világbajnokság 3. hely 1961 Torino
Delneky Gábor Vívás Olimpia 1. hely 1960 Róma
Kovács Pál Vívás Olimpia 1. hely 1960 Róma
Kovacsics Ágnes Evezés Európa bajnokság 3. hely 1960 London
Markovits Kálmán Vízilabda Olimpia 3. hely 1960 Róma
Orodán Ida Evezés Európa bajnokság 3. hely 1960 London
Radványi Rudolfné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1960 London
Raskó Józsefné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1960 London
Bertényi Hanna Evezés Európa bajnokság 3. hely 1959 Macon
Delneky Gábor Vívás Világbajnokság 2. hely 1959 Budapest
Halász Lászlóné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1959 Macon
Helmich Magda Evezés Európa bajnokság 3. hely 1959 Macon
Lábodiné Sebestyén Borbála Evezés Európa bajnokság 3. hely 1959 Macon
Mendelényi Tamás Vívás Világbajnokság 2. hely 1959 Budapest
Nagy Ottóné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1959 Macon
Radványi Rudolfné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1959 Macon
Rakitay Zsuzsa Evezés Európa bajnokság 3. hely 1959 Macon
Szalatnai Judit Evezés Európa bajnokság 3. hely 1959 Macon
Zakály Mária Evezés Európa bajnokság 3. hely 1959 Macon
Benedek Antalné Jakab Sára Evezés Európa bajnokság 3. hely 1958 Poznan
Bertényi Hanna Evezés Európa bajnokság 3. hely 1958 Poznan
Granek Istvánné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1958 Poznan
Kőszegi Jánosné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1958 Poznan
Kovács Pál Vívás Világbajnokság 1. hely 1958 Philadelphia
Lábodiné Sebestyén Borbála Evezés Európa bajnokság 3. hely 1958 Poznan
Markovits Kálmán Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1958 Budapest
Nagy Ottóné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1958 Poznan
Orodán Ida Evezés Európa bajnokság 3. hely 1958 Poznan
Radványi Rudolfné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1958 Poznan
Rakitay Zsuzsa Evezés Európa bajnokság 3. hely 1958 Poznan
Raskó Józsefné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1958 Poznan
Granek Istvánné Evezés Európa bajnokság 2. hely 1957 Duisburg
Kőszegi Jánosné Evezés Európa bajnokság 2. hely 1957 Duisburg
Kovács Pál Vívás Világbajnokság 1. hely 1957 Párizs
Mendelényi Tamás Vívás Világbajnokság 3. hely 1957 Párizs
Orodán Ida Evezés Európa bajnokság 2. hely 1957 Duisburg
Radványi Rudolfné Evezés Európa bajnokság 2. hely 1957 Duisburg
Raskó Józsefné Evezés Európa bajnokság 2. hely 1957 Duisburg
Tilly Endre Vívás Világbajnokság 1. hely 1957 Párizs
Granek Istvánné Evezés Európa bajnokság 2. hely 1956 Bled
Gulyásné Köteles Erzsébet Torna Olimpia 1. hely 1956 Melbourne
Gulyásné Köteles Erzsébet Torna Olimpia 2. hely 1956 Melbourne
Jeney László Vízilabda Olimpia 1. hely 1956 Melbourne
Kőszegi Jánosné Evezés Európa bajnokság 2. hely 1956 Bled
Kovács Pál Vívás Olimpia 1. hely 1956 Melbourne
Markovits Kálmán Vízilabda Olimpia 1. hely 1956 Melbourne
Orodán Ida Evezés Európa bajnokság 2. hely 1956 Bled
Papp László Ökölvívás Olimpia 1. hely 1956 Melbourne
Raskó Józsefné Evezés Európa bajnokság 2. hely 1956 Bled
Szalainé Korondi Margit Torna Olimpia 1. hely 1956 Melbourne
Szívós István Vízilabda Olimpia 1. hely 1956 Melbourne
Tilly Endre Vívás Olimpia 3. hely 1956 Melbourne
Albert Rózsi Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Benedek Antalné Jakab Sára Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Bertényi Hanna Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Fülöp Mihály Vívás Világbajnokság 2. hely 1955 Róma
Granek Istvánné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Hambalgó Istvánné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Horváth Margit Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Kemény Imréné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Kovács Pál Vívás Világbajnokság 1. hely 1955 Róma
Orodán Ida Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Raskó Józsefné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Sákovics Józsefné Dömölky Lídia Vívás Világbajnokság 1. hely 1955 Róma
Sárközi Jenőné Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Skotniczky Ilona Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Tilly Endre Vívás Világbajnokság 2. hely 1955 Róma
Vuchetich Piroska Evezés Európa bajnokság 3. hely 1955 Snagov
Bánáti Éva Torna Világbajnokság 1. hely 1954 Róma
Bánáti Éva Torna Világbajnokság 2. hely 1954 Róma
Daruháziné Karcsics Irén Torna Világbajnokság 1. hely 1954 Róma
Daruháziné Karcsics Irén Torna Világbajnokság 2. hely 1954 Róma
Jeney László Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1954 Torino
Kovács Pál Vívás Világbajnokság 1. hely 1954 Luxemburg
Kovács Pál Vízilabda Világbajnokság 2. hely 1954 Luxemburg
Markovits Kálmán Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1954 Torino
Palócz Endre Vívás Világbajnokság 3. hely 1954 Luxemburg
Perényiné Weckinger Edit Torna Világbajnokság 1. hely 1954 Róma
Perényiné Weckinger Edit Torna Világbajnokság 2. hely 1954 Róma
Szabó Aladár Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1954 Torino
Szívós István Vízilabda Európa bajnokság 1. hely 1954 Torino
Tilly Endre Vívás Világbajnokság 3. hely 1954 Luxemburg
Palócz Endre Vívás Világbajnokság 3. hely 1953 Brüsszel
Tilly Endre Vívás Világbajnokság 3. hely 1953 Brüsszel
Csordás Lajos Labdarúgás Olimpia 1. hely 1952 Helsinki
Daruháziné Karcsics Irén Torna Olimpia 2. hely 1952 Helsinki
Daruháziné Karcsics Irén Torna Olimpia 3. hely 1952 Helsinki
Jeney László Vízilabda Olimpia 1. hely 1952 Helsinki
Markovits Kálmán Vízilabda Olimpia 1. hely 1952 Helsinki
Németh Imre Atlétika Olimpia 3. hely 1952 Helsinki
Palócz Endre Vívás Olimpia 3. hely 1952 Helsinki
Perényiné Weckinger Edit Torna Olimpia 2. hely 1952 Helsinki
Perényiné Weckinger Edit Torna Olimpia 3. hely 1952 Helsinki
Szalainé Korondi Margit Torna Olimpia 1. hely 1952 Helsinki
Szalainé Korondi Margit Torna Olimpia 2. hely 1952 Helsinki
Szalainé Korondi Margit Torna Olimpia 3. hely 1952 Helsinki
Szívós István Vízilabda Olimpia 1. hely 1952 Helsinki
Tilly Endre Vívás Olimpia 3. hely 1952 Helsinki
Palócz Endre Vívás Világbajnokság 1. hely 1951 Stockholm
Rajcsányi László Vívás Világbajnokság 1. hely 1951 Stockholm
Borsovszky Tibor Röplabda Európa bajnokság 3. hely 1950 Szófia
Imre László Röplabda Európa bajnokság 3. hely 1950 Szófia
Németh Zoltán Röplabda Európa bajnokság 3. hely 1950 Szófia
Bednai József Ökölvívás Európa bajnokság 2. hely 1949 Oslo
Brandi Jenő Vízilabda Olimpia 2. hely 1948 London
Gyarmati Olga Atlétika Olimpia 1. hely 1948 London
Jeney László Vízilabda Olimpia 2. hely 1948 London
Kárpáti Rudolf Vívás Olimpia 1. hely 1948 London
Németh Imre Atlétika Olimpia 1. hely 1948 London
Rajcsányi László Vívás Olimpia 1. hely 1948 London
Sportág:
Születési idő:
Halálozási idő:
Magasság:
Súly:
Poszt:
Póló - "a százezer barát..."

3990 Ft

Vasas-függő ár: 3590 Ft

  • Névadó fejléc
  • Plaket Kft.
  • Óbuda
  • Óbuda Sport
  • Pensio 17.Kft
  • Arany fejléc
  • Emberi Erőforrások Minisztériuma
  • Budapest Önkormányzata
  • Vasas Pasarét Kft.
  • Vasas Folyondár Kft.
IMPRESSZUM
jogi nyilatkozat
kapcsolat
média ajánlat