2017.11.11.
Rövid pályás ob: 3 ezüst, 1 bronz a zárónapon

Horváth Lili, Kutasi Máté és a 4x100-as női vegyes váltónk ezüst-, Galamb Szimonetta bronzérmes Százhalombattán.

Szépen zárult a Vasas SC számára a rövid pályás úszó országos bajnokság, hiszen szombaton négy érmet is szereztek versenyzőink. A férfiaknál a 200 méteres mellúszásban Kutasi Máté biztosan hozta a második helyet Horváth Dávid mögött, míg Horváth Lili Késely Ajna mögött és egy másodperccel Nagy Réka előtt ért célba, szintén ezüstérmet akaszthattak a nyakába.

Csakúgy, mint a vegyes váltónk tagjainak nyakába, Szabó-Feltóthy Eszter, Szabó-Feltóthy Laura, Labán Eszter és Galamb Szimonetta alkotta a csapatunkat. Szimonetta egy bronzérmet is bezsebelt a 100 pille döntőjében, így ő lett a legeredményesebb Vasas-versenyző, elvégre a második napon is szerzett egy ezüstöt.

Az ob értékelésére az elkövetkezendő napokban még visszatérünk.