Jenkei Dániel, 2017.09.28. | Kézilabda

A második NB II-es meccsét is magabiztosan hozta fiatal csapatunk.

NBII Felnőtt bajnokság 2. forduló

REAC – Vasas SC U21 (6-21) 17-37

Vasas: Márity (kapus), Szatmári 3, Kuczora 3/1, Szeberényi 4/2, Arany 7, Német 4, Szécsi 6

Csere: Sági (kapus), Kondrát 4, Nemes 1, Fazekas 2, Kolev 3

Kiállítás: 10 perc ill., 8 perc

Hétméteres: 5/4 ill., 3/2

Horváth Beáta, vezetőedző: -  A kevésbé komoly játékerőt képviselő REAC ellen azt kértem a lányoktól, hogy vegyék komolyan a mérkőzést és nyerjünk minél több góllal. Már a mérkőzés elején kiderült, hogy tényleg egy könnyed mérkőzés vár ránk, hiszen 7-0 volt az eredmény a javunkra. Nagyon sok gólt tudtunk lőni gyorsindítás, lerohanásokból. Az első félidőben ezekből a helyzetekből főleg Arany és Szécsi voltak eredményesek. Így az első félidőben már 15 góllal tudtunk fordulni. A második játékrészben is tovább tudtuk az előnyünket növelni, mindenkinek kellő játékidőt tudtam adni és a végére megérdemelt, 20 gólos győzelemmel zártunk.