Jenkei Dániel, 2017.08.30. | Klub

Ma ünnepli 60. születésnapját a Vasas örökös bajnok kézilabdázója, Gódorné Nagy Mariann.

Gódorné Nagy Mariann Csornán ismerkedett meg a kézilabdasporttal, majd TF-s hallgatóként a TFSE-ből lett válogatott és olimpikon kézilabdázó. Végső hazai állomáshelye, és legnagyobb sikerei színhelye azonban a Fáy utca lett, meghatározó tagja volt az 1982-es BEK-győztes együttesnek, ötször nyert piros-kékben bajnoki aranyérmet, négyszer pedig Magyar Kupát. Magánélete is összefonódik a klubbal, hiszen itt ismerkedett meg férjével, Gódor Mihállyal, a kitűnő szakemberrel, aki Csík János munkáját segítette. A válogatottban is hosszú évekig húzóember volt, világbajnoki ezüstérmet és olimpiai negyedik helyet ünnepelhetett a nemzeti csapattal. A piros-kék korszak után Németországban és Ausztriában is légióskodott, a Hypo csapatával további két BEK-aranyat ünnepelhetett.

Gódorné Nagy Mariann ma ünnepli 60. születésnapját, a Vasas család nevében sok boldogságot kívánunk neki!