Jenkei Dániel, 2016.11.23. | Úszás

Családias hangulatú versenyen vettek részt úszóink.

Mintegy 20 magyar klub közel 200 versenyzője nevezett a Budapesti Úszószövetség által rendezett Budapest Kupa versenysorozat utolsó,  IV. fordulójára. A mezőny nem volt túl népes, hiszen hét országos „B” kategóriás verseny is volt hazánkban a hétvégén, így megoszlott az egyesületek és a sportolók létszáma. A családias közegben a Vasas SC 12 úszója is rajthoz állt, számos új egyéni csúcsot, rekordot jegyezhettünk fel.

Legeredményesebb versenyzőnk: Beregszászi Enikő lett, aki 100%-os teljesítménye mellett (öt egyéni számban egyéni csúcsot ért el) az egyéni abszolút összetett pontversenyben a 6. helyezést érte el, 2451 LEN-ponttal.