Szombaton hazai pályán játszik az NB I-ben női kézilabdacsapatunk, amely ezúttal a Szombathelyi KKA együttesét fogadja. A találkozó előtt balátlövőnk, Szilovics Fanni mondta el a gondolatait.
Női kézilabda NB I, 17. forduló
Vasas SC–Hungast Szombathelyi KKA
2022. 03. 12., 14:00
Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
„Nagyon nehéz, végletekig kiélezett találkozóra számítok, de nem ezzel kell foglalkoznunk, ez nem szabad, hogy hatással legyen a teljesítményünkre. Korábban többször is görcsössé váltunk, ezt el szeretnénk kerülni. Ha ugyanolyan felszabadultan játszunk, mint korábban például a Debrecen ellen, akkor szerintem itthon tudjuk tartani a két pontot” – mondta el a mérkőzés előtti beharangozónkban balátlövőnk, Szilovics Fanni.

Szombati riválisunk jelenleg a 14. helyen áll az NB I-ben, a két csapat őszi mérkőzésén kétgólos szombathelyi siker született.
Az összecsapás 14 órakor kezdődik a Sterbinszky-csarnokban, élő közvetítéssel is készülünk a megszokott helyen, Youtube-csatornánkon.
