Nem mindennapi körülmények között nyert Újpesten szombat este a Vasas Óbuda.

UTE – Vasas Óbuda 2-3 (15, 22, -13, -24, -13)

Szilágyi út, zárt kapu. Vezette: Szarka, Szabó P.

UTE: Racskovszka 11, Bezsandolszka 9, Petőváry 8, Kojdova 19, Carabali 18,  Bagyinka 4. Csere: Karabasev (liberó), Boros, Manninger, Szabó L. Vezetőedző: Horváth András

Vasas: Zernovic 9, Giota 5, Windisch 1, Takács D. 18, Strunjak 6, Caliskan 4. Csere: Juhár, Mihály (liberók), Fábián 1, Popovic-Gamma 18, Kiss G., Török 6. Vezetőedző: Jakub Głuszak

Rosszul indult (2:0), majd egy szépítés (2:1) után rosszul folytatódott a Vasas Óbuda újpesti vendégjátéka szombaton az Extraligában.

A negyedik felvonásban 24:19-nél "épeszű" ember nem gondolta volna, hogy bármi keresnivalónk lehet még, majd öt hazai meccslabda és hat vendégpont következett zsinórban, így befizettünk egy döntő szettre, ahol aztán nagy küzdelemben sikerült a győzelmet is megszerezni.

Ha a játék nem is volt annyira fényes, küzdeni nagyon tud ez a csapat!