B.V., 2020.11.22. | Jégkorong

Nagy győzelemmel tért vissza másfél hónap után a jégkorong Erste Ligába az Opten Vasas HC, amely 5-1-re nyert az élmezőnybe tartozó DEAC vendégeként.

Jégkorong Erste Liga
DEAC-Opten Vasas HC 1-5 (0-0, 1-3, 0-2)

A Vasas gólszerzői: Szlama D., Szalma Zs., Schmál K., K. Ozols, Bödök B.

Vasárnap este másfél hónap után lépett jégre újra Ladányi Balázs együttese a jégkorong Erste Ligában, a bajnokságban harmadik helyen álló DEAC otthonában.

A gól nélküli első harmad után ugyan a debreceniek szereztek vezetést, de utána egyértelműen a Vasasról szólt a mérkőzés. Még a második harmadban betalált Szlama Dániel, Szalma Zsolt és Schmál Kristóf is (1-3), így két gólos előnyben várhatta a csapat az utolsó húsz percet.

A végén az előnyt nemcsak megtartották, hanem Kalvis Ozols és Bödök Bence főszereplésével növelték is a mieink, és az idény második, eddigi legnagyobb győzelmével tértek vissza a küzdelmekbe. És a következő mérkőzésre sem kell sokat várni, jégkorongozóink szerdán 18 órától az UTE otthonában szerepelnek a Megyeri úton.