Jenkei András, 2020.09.13. | Labdarúgás

Nem sikerült jól Schindler Szabolcs bemutatkozása a Vasas FC kispadján, bántóan sima vereséget szenvedett a csapat Siófokon.

Siófok  Vasas FC 2-0 (2-0)

Vezette: Szilasi Szabolcs (Kulman Tamás, Mohos Milán)

BFC Siófok: Hutvágner – Erdélyi, Izing, Jagodics, Horváth M., Kiss B. – Tajthy, Polényi, Gaál (Ferenczi, 89'), Balogh B. (György, 91') – Elek (Horváth P., 60')
Vezetőedző: Gál István

Vasas FC: Jova – Tóth, Litauszki, Csató ( Balajti, 65', majd helyette Birtalan 81') – Silye, Hidi M, Viczián, Radó, Szatmári (Pekár, 46'), Hinora – Feczesin
Vezetőedző: Schindler Szabolcs

Gólszerzők: Izing (2'), Gaál (16')

Nem kezdődött kellemesen a találkozó, a 2. percben egy siófoki szögletet követően a rövidre belőtt labdát a befutó Izing csúsztatta a kapunkba (1-0). Azt sem mondhatjuk, hogy jól folytatódott: a 17. percben egykori csatárunk, Gaál Bálint szabadrúgásból mattolta Jova Leventét (2-0).

Az első félidőben ezután sem mutatott újat a csapatunk, a hazaiak így megérdemelt előnnyel mehettek az öltözőbe. A második játékrész pedig maradandó történések nélkül múlt el.

Egy ilyen fájó verség után sem szabad a reményt feladni, ám az tény, hogy nagyon keveset mutatott ma is a Vasas...

(fotó: Vasas FC)