Az év utolsó előtti hónapjában is szépen csillogott a kard és a párbajtőr a Vasas utánpótlásának kezében.
KARD:
GKK Reménység Kard Körverseny (2019 november 9-10., Budapest)
Gyermek fiú kard:
3. Monori Mátyás (edző: Kósa Miklós)
Gyermek leány kard:
1.Csonka Dorottya (edző: Kósa Miklós)
3.Hillier Helka (edző: Sárközi Gergely)
Újonc leány kard:
3. Csonka Dorottya (edző: Kósa Miklós)
5. Mérész Boglárka (edző: Kósa Miklós)
7. Hillier Helka (edző: Sárközi Gergely)
Serdülő fiú kard:
1. Bíró Huba (edző: edző: Riba Ferenc)
5. Dallos Benedek (edző: Kósa Miklós)
Serdülő leány kard:
3.Bognár Liza (edző: Sárközi Gergely)
5.Bende Barbara (edző: Riba Ferenc)
8.Mérész Boglárka (edző: Kósa Miklós)
Európai Kadet Körverseny (2019 november 17. Szófia)
Kadet férfi kard csapat:
2. Magyarország (Vigh Benedek, Ondrik Konrád, Tóth Patrik, Gaszner Ádám)
Európai Kadet Körverseny (2019 november 30. Eislingen)
5. Fenyősi Zita (edző: Sárközi Gergely)
PÁRBAJTŐR
Kadet OB (2019 november 2-3. Budapest)
Kadet női párbajtőr:
2. Balogh Bella (edző: Halla Péter és Halla Gergely)
3. Gálfalvy Réka (edző: Halla Péter és Halla Gergely)
Kadet női párbajtőr csapat:
1. Vasas SC(Balogh Bella, Gálfalvy Réka, Fábián Kamilla, Scharek Angéla)
Kadet férfi párbajtőr:
3. Gutierrez-Sarabia Nicholas (edző: Laborc Izabella)
Kadet férfi párbajtőr csapat:
3. Vasas SC (Bene Csongor, Csabai Máté, Gyenes András, Gutierrez-Sarabia Nicholas)
Olimpici Grand prix (2019 november 22-24. Hajdúhadház)
Serdülő leány párbajtőr:
5. Fábián Kamilla (edző: Halla Gergely)
Serdülő fiú párbajtőr:
7. Darvas Ottó (edző: Laborc Izabella)
Törpici leány parbajtőr:
3. Pálinkás Réka (edző: Fridvalszky Ádám
Junior OB (2019 november 30., Budapest)
Junior férfi párbajtőr:
1. Nagy Marcell (edző: Halla Péter)
5. Hamilton-Meike Jonathan (edző: Fridvalszky Ádám)
Junior férfi párbajtőr csapat:
3. Vasas SC (Csabai Máté, Hamilton-Meike Jonathan, Nagy Marcell, Róna Milán)
Junior női párbajtőr csapat:
3. Vasas SC (Kardos Edina, Lipthay Hanna, Tóthmátyás Zsófia, Wetzker Laura)